You are currently viewing Gdzie można nas spotkać?

Gdzie można nas spotkać?

Jak do nas trafić?

Bardzo często zadajecie nam pytania:

 • gdzie prowadzimy nasze indywidualne spotkania coachingu kariery, doradztwa zawodowego i doradztwa biznesowego
 • jak do nas trafić
 • gdzie można zaparkować bezpiecznie i bezpłatnie samochód
 • czy miejsce zapewnia odpowiednią poufność spotkań
 • czy prowadzimy spotkania w innych miejscach
 • czy można umówić konsultację on-line

Poniżej znajdziecie nasze odpowiedzi.

Katowice - Strefa Dobry Start

 1. Nasze indywidualne spotkania prowadzimy w samym Centrum Katowic w gabinetach Centrum Edukacji Strefa Dobry Start. 
 2. Jak do nas trafić? –  Znajdujemy się w odległości kilkunastu metrów od rynku w Katowicach przy ulicy Dyrekcyjnej 4 zaraz obok Hotelu Monopol. Najłatwiejsze dojście prowadzi z rynku ulicą Staromiejską, z której skręcamy w pierwszą przecznicę w prawo. Na domofonie kamienicy należy dzwonić przyciskiem opisanym Strefa Dobry Start. Nasz lokal znajduje się na pierwszym piętrze po prawej stronie. Niestety kamienica nie posiada windy. Najbliższe przystanki tramwajowe znajdują się na Rynku lub ulicy Warszawskiej, autobusowe i Dworzec PKP w Galerii Katowickiej. 
 3. Gdzie można zaparkować bezpiecznie i bezpłatnie samochód? – najlepszym naszym zdaniem miejscem do pozostawienia samochodu jest parking pod Galerią Katowicką (2 godziny bezpłatne). Stąd ulicą Młyńską obok Urzędu Miasta lub ulicą 3 Maja wzdłuż torów tramwajowych w 3-4 minuty dochodzimy do Rynku. Stąd ulicą Staromiejską lub Warszawską dochodzimy do pierwszej przecznicy ulicy Dyrekcyjnej. Inna opcja to parkingi miejskie wzdłuż ulicy Warszawskiej, Tylnej Mariackiej, Kochanowskiego lub Kościuszki. (od 16.30 bezpłatne)
 4. Czy miejsce zapewnia odpowiednią poufność spotkań? – naszym zdaniem tak. Korzystamy z dwóch gabinetów: gabinetu platynowego usytuowanego na samym końcu, do którego prowadzą podwójne drzwi lub gabinetu magnoliowego zlokalizowanego tuż obok głównego wejścia.

Konsultacje on-line i w siedzibie zamawiającego

5. Czy prowadzimy spotkania w innych miejscach? – Staramy się unikać takich sytuacji gdyż wpływa to na czas i koszt konsultacji. Jeżeli istnieje taka konieczność możemy umówić się na spotkanie w siedzibie firmy lub instytucji. Oczywiście w przypadku stałych umów spotykamy się w miejscach zarezerwowanych przez zamawiających na terenie całego województwa śląskiego i opolskiego.

6. Czy można umówić konsultację on-line? – Tak prowadzimy konsultacje on-line. korzystamy wtedy ze Skypa lub Google Hangouts. W takim przypadku warto zadbać o odpowiednie szybkie łącze internetowe. Aby skorzystać z coachingu kariery on-line konieczna jest wpłata na nasze konto na podstawie wystawianej przez nas faktury proforma.

Ten post ma jeden komentarz

 1. Strefa Dobry Start

  Zapraszamy do nas wszystkie osoby szukające sal szkoleniowych i gabinetów do wynajęcia.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.