Coaching i doradztwo on-line

Coaching i doradztwo on-line

Aktualizacja marzec 2020

W związku ze sporą ilością zapytań z Państwa strony czy pracujemy, kiedy zgodnie z decyzją rządu uczelnie, szkoły, i placówki edukacyjne zostały zamknięte z powodu zagrożenia związanego z koronawirusem informujemy, że od dnia 12 marca 2020 do odwołania wszystkie sesje coachingu kariery i doradztwa prowadzimy on-line.

Jak wygląda to w praktyce?

Spotykamy się za pośrednictwem video konferencji w Google Hangouts lub Skype. Wszystkie niezbędne materiały, testy, ćwiczenia przesyłane są mailem. Do pracy potrzebujemy jedynie połączenia z internetem lub ewentualnie dostępu do telefonu. Gwarantujemy, że spotkanie jest tak samo efektywne dla uczestnika jak nasze sesje prowadzone w gabinetach.

Dlaczego warto skorzystać z sesji on-line?

  • W obecnej sytuacji to sposób na to, aby nie rezygnując ze swoich potrzeb i planów związanych ze zmianą pracy na bardziej odpowiednią zminimalizować zagrożenie zarażeniem koronawirusem.
  • Sesja online to oszczędność czasu, który musieliby Państwo przeznaczyć na dojazd do centrum Katowic, aby spotkać się z nami osobiście. 
  • Część osób, w związku z obecną sytuacją, korzysta z możliwości pracy w domu lub ze względu na zamknięte żłobki, przedszkola i szkoły sprawuje opiekę nad dziećmi. Łatwiej w ciągu dnia wygospodarować 60 minut dla siebie, bez wychodzenia z domu. Jesteśmy elastyczni i w miarę możliwości dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.
  • Wiele osób stoi obecnie przed koniecznością zweryfikowania swojego sposobu działania, trybu pracy, być może modelu biznesowego we własnej działaności gospodarczej. Spotkania i konsultacje online dają możliwość przeanalizowania tych kwestii na bieżąco, w czasie kiedy są one żywe i priorytetowe oraz stopniowego wprowadzenia zmian zgodnie z nową strategią tak, aby być gotowym do startu w momencie ustabilizowania sytuacji.

Indywidualne sesje on-line

Aby skorzystać z tej opcji należy najpierw kupić sesje coachingu kariery lub doradztwa zawodowego on-line w naszym sklepie lub skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonu. Po zakupie/kontakcie i wpłacie na nasze konto (wysyłamy w mailu po potwierdzeniu dnia i godziny sesji on-line) umówimy się na spotkanie za pomocą jednego z poniższych narzędzi:

  • telefon
  • Skype
  • Whatsapp
  • Google Hangout

Nasze jednorazowe konsultacje trwają zazwyczaj pomiędzy 60 a 75 minut. Jak wygląda nasza praca i na co zwracamy uwagę przeczytacie na naszej stronie i we wpisach na blogu. Zapraszamy do kontaktu!