You are currently viewing Coaching i doradztwo on-line

Coaching i doradztwo on-line

Aktualizacja kwiecień 2022

Od ponad 2 lat spotykamy się z naszymi klientami z całej polski podczas indywidualnych sesji online. Naszymi ulubionymi narzędziami do kontaktu są mail, Skype i Google Meet. Ich konfiguracja z naszą pomocą jest niezwykle prosta. Wszystkie narzędzia przy korzystaniu z sieci internet są BEZPŁATNE! Żadne dodatkowe opłaty nie są naliczane. Aby się z nami spotkać wystarczy smartfon z dostępem do internetu.

Co potrzebuję aby skorzystać z sesji coachingu lub doradztwa online?

 • komputer lub smartfon z dostępem do sieci, z mikrofonem i kamerą
 • zainstalowane oprogramowanie Skype, WhatsUp
 • dostęp do maila,
 • dostęp do drukarki

Jak wygląda sesja coachingu, doradztwa online?

 1. Zapraszamy do mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami. Kiedy nie odbieramy prosimy wysłać sms-a oddzwonimy. Możliwa jest również rezerwacja w naszym sklepie (nie płacisz od razu po dokonaniu zakupu my skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły): https://doradcazawodowy.eu/sklep/
 2. Po otrzymaniu zamówienia kontaktujemy się i ustalamy dogodny termin spotkania
 3. Podajemy nr firmowego rachunku i prosimy o wpłatę przed sesją
 4. Spotykamy się na wspólnej indywidualnej sesji
 5. Otrzymujecie wskazówki i ustalenia na adres mailowy

W związku ze sporą ilością zapytań z Państwa strony czy pracujemy, kiedy zgodnie z decyzją rządu uczelnie, szkoły, i placówki edukacyjne zostały zamknięte z powodu zagrożenia związanego z koronawirusem informujemy, że od dnia 12 marca 2020 sesje coachingu kariery i doradztwa prowadzimy różnież on-line.

Jak wygląda to w praktyce?

Spotykamy się za pośrednictwem video konferencji w Google Meet lub Skype. Wszystkie niezbędne materiały, testy, ćwiczenia przesyłane są mailem. Do pracy potrzebujemy jedynie połączenia z internetem lub ewentualnie dostępu do telefonu. Gwarantujemy, że spotkanie jest tak samo efektywne dla uczestnika jak nasze sesje prowadzone w gabinetach.

Dlaczego warto skorzystać z sesji coachingu lub doradztwa on-line?

 • Możliwość skorzystania z naszych usług z każdego miejsca w Europie i nie tylko. Jesteśmy otwarci na pracę z osobami z całej Polski oferując najwyższy poziom usługi, dostępność i atrakcyjną cenę.
 • W obecnej sytuacji to sposób na to, aby nie rezygnując ze swoich potrzeb i planów związanych ze zmianą pracy na bardziej odpowiednią zminimalizować zagrożenie zarażeniem koronawirusem.
 • Sesja online to oszczędność czasu, który musieliby Państwo przeznaczyć na dojazd do centrum Katowic, aby spotkać się z nami osobiście. 
 • Część osób, w związku z obecną sytuacją, korzysta z możliwości pracy w domu lub ze względu na zamknięte żłobki, przedszkola i szkoły sprawuje opiekę nad dziećmi. Łatwiej w ciągu dnia wygospodarować 60 minut dla siebie, bez wychodzenia z domu. Jesteśmy elastyczni i w miarę możliwości dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.
 • Wiele osób stoi obecnie przed koniecznością zweryfikowania swojego sposobu działania, trybu pracy, być może modelu biznesowego we własnej działaności gospodarczej. Spotkania i konsultacje online dają możliwość przeanalizowania tych kwestii na bieżąco, w czasie kiedy są one żywe i priorytetowe oraz stopniowego wprowadzenia zmian zgodnie z nową strategią tak, aby być gotowym do startu w momencie ustabilizowania sytuacji.

Indywidualne sesje coachingu i doradztwa zawodowego on-line

Aby skorzystać z tej opcji należy najpierw kupić sesje coachingu kariery lub doradztwa zawodowego on-line w naszym sklepie lub skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonu. Po zakupie/kontakcie i wpłacie na nasze konto (wysyłamy w mailu po potwierdzeniu dnia i godziny sesji on-line) umówimy się na spotkanie za pomocą jednego z poniższych narzędzi:

 • telefon
 • Skype
 • Whatsapp
 • Google Meets

Nasze jednorazowe konsultacje trwają zazwyczaj pomiędzy 60 a 75 minut. Jak wygląda nasza praca i na co zwracamy uwagę przeczytacie na naszej stronie i we wpisach na blogu. Zapraszamy do kontaktu!