You are currently viewing Dimaq Day

Dimaq Day

Spotkanie z digital marketingiem

Już 4 marca w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej odbędzie się konferencja Dimaq Day. W czasie prelekcji i warsztatów, na scenie wystąpi 13 prelegentów w tym nasz doradca Maciej Westerowski. 

Bezpieczeństwo w sieci

Tym razem tematem jego prezentacji będzie bezpieczeństwo w sieci. W chwili obecnej cyberprzestępca to bardziej psycholog niż programista. Badają nasze zachowania i reakcje na odpowiednie bodźce. Ta wiedza pozwala im na odpowiednie przygotowanie swoich działań. 

Aby być bezpiecznym w sieci nie wystarczy już posiadać na swoim komputerze dobry program antywirusowy. Właściwie wystarczy właściwie zdrowy rozsądek. Jednak cyberprzestępcy otrzymują to czego chcą. Aż 48% ataków w sieci to phishing. Jesteśmy  nim atakowani poprzez emaile, smsy, atrakcyjne linki. Wydaje się, że wiemy w co klikać a co jest pułapką. Jednak nagminnie tracimy hasła, podajemy swoje dane na podejrzanych stronach a obietnica wygrania I’Phona pozbawia nas zdrowego rozsądku. Codziennie w mediach pojawiają się informacje o kolejnych firmach, pod które podszywają się cyberprzestępcy.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się na konferencję: https://day.dimaq.pl/

Wśród osób, które zamówią sesje coachingu kariery do 1 marca rozlosujemy jedną bezpłatną wejściówkę!

Zamów: https://doradcazawodowy.eu/produkt/coaching-kariery/

Zobacz inne nasze wpisy

MaxieDISC Certyfikowany Konsultant Maciej Westerowski - Logo

Konsultacje Maxie DISC

Zbadaj swoje style zachowań! Miło nam poinformować, że jesteśmy certyfikowanymi konsultantami Maxie DISC. Jeżeli chcesz poznać swoje naturalne i adaptowane style zachowań i ich wpływ

Czytaj więcej »